STRONY WWW

Strony i serwisy internetowe:

Projektowanie i budowa stron www

Trudno dziś sobie wyobrazić firmę, czy instytucję bez dobrej strony internetowej. Wiemy jak zaprojektować i zbudować taką witrynę.
Wykonujemy strony zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, co umożliwia prawidłowy odczyt przez przeglądarki oraz urządzenia mobilne. Wiemy jak zaprojektować stronę, aby była ona nie tylko przyjazna dla użytkowników, ale miała również atrakcyjną szatę graficzną.

Tworzenie systemów CMS

Nie trzeba być informatykiem, aby samemu uzupełniać treści na swojej stronie internetowej. Umożliwiają to systemy CMS. W prosty i intuicyjny sposób można samemu umieścić na stronie www zdjęcie lub tekst. Można zmienić rozmiar zdjęcia, albo kolor lub wielkość czcionki.

Odświeżenie, przebudowa i optymalizacja stron www

To co dzieje się w Internecie zmienia się niewyobrażalnie szybko. Dotyczy to również stron www. Zmienia się nie tylko to co widzimy na ekranie, ale również to co jest “w środku” – zastosowanie najnowszych rozwiązań gwarantuje, że strona prawidłowo wyświetla się w różnych przeglądarkach i na różnych urządzeniach.

Analiza i korekta językowa

Zdarza się, że nawet najlepiej zaprojektowana i wykonana strona internetowa – zamiast promować produkt czy firmę, tylko ją ośmiesza. Wystarczy jeden błąd ortograficzny, zła interpunkcja, albo składnia, która ma niewiele wspólnego z językiem polskim. Możemy zająć się korektą językową tekstów na Twojej stronie. Możemy poprawić teksty tak, aby były bardziej zrozumiałe i bardziej atrakcyjne dla odbiorcy.

Monitoring i bieżące uzupełnianie treści

Budowa strony internetowej to zaledwie początek. Aby spełniała ona swoje zadanie – musi być aktualna, powinny na niej regularnie pojawiać się nowe treści lub zdjęcia. Mówiąc krótko – strona musi żyć. Aby tak się działo – trzeba jej poświęcić nieco czasu. Jeśli tego czasu nie masz – zajmiemy się aktualizacją strony. Na podstawie Twoich materiałów stworzymy atrakcyjne treści, które znajdą się na stronie.